מת"ק עציון, יום ג' 15.3.11, אחה"צ

Share:
Twitter FB Whatsapp Email
Observers: 
חנה ס. (מדווחת), אביטל פ. (נהגת)
Mar-15-2011
|
Afternoon

14:25 

כשהגענו אף אחד לא חיכה בחדר ההמתנה וגם לא היה שם  אף חייל.  זמן קצר לאחר מכן הגיע מישהו לקבלת כרטיס מגנטיinfo-icon. צלצלנו לחיילים  ומיד הגיע  חייל שנשאר לשבת  בעמדת   הבדיקה.  שאלנו אותו  אם כל היום היה שקט  והוא  ענה  שבבוקר הייתה צפיפות  אך כמובן שכולם טופלו כראוי.

בהמשך הגיעו שני אנשים לקבלת רישיונות.  אחד מהם סיפר לנו שאחיו  מסורב  רישיון  מעבר והם לא יודעים עם  ע"י השב"כ או המשטרה.  לבירור  נתנו לא  את הפרטים של חנה וסילביה.

איש צעיר אמר לנו שהוא בא בבוקר עם  טופס הזמנה  מבית חולים  לבדיקה ביום המחרת.  הוא נשלח לקצין המשטרה  לחתימה על הטופס, לשם קבלת רישיון מעבר, אבל כאשר הוא חזר למשרד החיילים לא יכלו למצוא  את  הטופס ! .  לכן עכשיו הוא בא שוב.   הייתה לנו הפתעה להיווכח שמשרד המשטרה פתוח גם  אחר-הצהריים.

איש צעיר נוצרי הגיש בקשה לרישיון  מעבר כסטודנט  להכרת אתרי תיירות בבית לחם.  הוא וארבעה נוספים  היו תחת חסות? / מחויבות?  של  מכון  וואן-ליר.  כמו כן  יחויבו  לעשות  גם סיורים  בכמה  אתרים בירושלים.  הצעיר היה מזועזע  מהרצח  המחריד באיתמר ואמר שהוא בטוח שהרצח  בוצע ע"י  עובדים  תאילנדים   שנתפסו. 

בכמה מקרים  באו אנשים שנראה היה שקבעו פגישה מראש היות והם הלכו לכניסה האחורית מסביב,  קיבלו את מבוקשם ומיד  עזבו.