צומת ברטעה המזרחית | Machsomwatch
אורנית, מהצד הזה של הגדר

צומת ברטעה המזרחית

Tue, 23 Nov 2021 מחסום ברטעה: אסור לקחת טרמפ
Wed, 3 Nov 2021 מחסום עאנין: גם היום איחרו לפתוח
Wed, 13 Oct 2021 מחסומי הצפון: מסיק 2021 מתחיל
Wed, 6 Oct 2021 מחסומי הצפון: מחסומים הזויים
Tue, 14 Sep 2021 מחסומי הצפון: היום רק בטורה עברו בפרצה בגדר ההפרדה
Tue, 31 Aug 2021 מחסומיהצפון: המעבר בפרצות בגדר ההפרדה נמשך ללא הפרעה
Wed, 25 Aug 2021 מחסום טורה-שקד: איחור בפתיחת השערים
Tue, 10 Aug 2021 מחסומי הצפון: התנהלות שגרתית וקבועה
Wed, 11 Aug 2021 מחסומי הצפון: בשביל מה נחוצים המחסומים?
Wed, 28 Jul 2021 מחסומי הצפון: המימד ההזוי של הכיבוש
Mon, 5 Jul 2021 מחסומי הצפון: פרצות בגדרות ושערים לא נעולים
Tue, 29 Jun 2021 חייל במחסום טורה המטונף: זו לא האשפה שלנו
Wed, 16 Jun 2021 מחסום טורה: העבודות להרחבת שקד ממשיכות
Mon, 21 Jun 2021 מחסומי הצפון פסטורלי, רגוע, כיבוש? יאוש? אפרטהייד?
Tue, 25 May 2021 צומת ברטעה המזרחית: השוק נעלם
Mon, 22 Mar 2021 מחסום ג'למה: כ-7000 פועלים כבר חוסנו חיסון ראשון
Tue, 2 Mar 2021 זוועות הכיבוש מסתתרות מאחורי השגרה
Wed, 24 Feb 2021 מחסומי הצפון: במחסומים אין חדש, האכזריות של הכיבוש בלתי נראית
Wed, 10 Feb 2021 בטורה הרסו את ביתו של רוצח המתנחלת מטל מנשה
Wed, 2 Dec 2020 אום אל פחם: תחת שמי הכיבוש הכל אפשרי
Wed, 4 Nov 2020 מחסומי הצפון: הצבא הכי טוב במזרח התיכון
Sun, 13 Sep 2020 צפון הגדה: מכשול ההפרדה איבד את הצפון
Tue, 15 Sep 2020 מחסום טורה: ישראל המציאה את וירוס הקורונה
Wed, 9 Sep 2020 מחסום עאנין: החיילים מסתלקים לפני תום המשמרת
Wed, 26 Aug 2020 מחסומי הצפון: היהודים הכי טובים...
Tue, 18 Aug 2020 מחסום טורה: הפתיחה מתעכבת כי אין חשמל
Wed, 19 Aug 2020 מחסום עאנין: התקלה בשער טרם תוקנה מהבוקר
Wed, 12 Aug 2020 צומת ברטעה המזרחית: מעבר חופשי מהגדה לישראל ללא מגבלות
צומת ברטעה המזרחית
Mon, 10 Aug 2020 מחסומי הצפון: "האם המעבר בחורים בגדר מסכן אותי?"
Tue, 28 Jul 2020 צומת ברטעה: מי מרוויח מהמעבר החופשי דרך פרצות בגדר ההפרדה?